• 23.10.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від      19.10.2021                                                                            №  502

Про встановлення граничних тарифів

на транспортні послуги з перевезення пасажирів

Керуючись Законом України «Про автомобільний транспорт», пп.2 п.а ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказами Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 року №1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», від 07.05.2010 року №278 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження паспорта автобусного маршруту» та враховуючи, що рішення пройшло процедуру регуляторної політики, виконавчий комітет вирішив:

1. Встановити граничні тарифи на транспортні послуги з перевезення пасажирів, згідно з додатком 1.
  2. Затвердити та ввести в дію з 01.11.2021 року тарифи на перевезення пасажирів на міському пасажирському транспорті згідно додатку 2.
  3. Сектору торгівлі та транспорту проконтролювати внесення змін перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом на маршрутах загального користування, до паспортів маршрутів, а саме: у розділ «Таблиця вартості проїзду на маршруті» відповідно до додатку 2.
  4. Рішення виконавчого комітету від 16.04.2021 року №161 «Про встановлення граничних тарифів на транспортні послуги з перевезення пасажирів» вважати таким, що втратило чинність.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

Міський голова                                                                                         М.В. Нетяжук

до рішення виконавчого комітету

№502   від ___19.10.2021_

Граничні тарифи на перевезення пасажирів на міському пасажирському транспорті