Про внесення змін та доповнень до розпорядження міського голови №243од  від 18.08.2021 року  «Про скликання одинадцятої  сесії  Фастівської міської  ради VІІІ скликання»

• 15.09.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

м. Фастів

Від 15.09.2021                                                                                280од

Про внесення змін та доповнень

до розпорядження міського голови

№243од  від 18.08.2021 року

«Про скликання одинадцятої

сесії  Фастівської міської  ради

VІІІ скликання»

Керуючись пп.8, 20 ч.4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни та доповнення до розпорядження міського голови  № 243од від 18.08.2021 року «Про скликання одинадцятої сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання»:

1.1. Перенести час проведення  одинадцятої сесії Фастівської  міської ради восьмого  скликання 16 вересня з «10.00»  на  «14.00».

1.2.  Виключити питання порядку денного:

– №15 «Про погодження створення у складі комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради “Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги” відокремленого підрозділу  – Центру управління якістю, сервісом та комунікаціями»;

– № 34  «Про внесення змін до рішення  № 5-ІІ-VІІІ від 24.11.2020 року  «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів».

1.3.  Включити питання порядку денного:

– № 15 «Про продовження терміну дії договору оренди комунального майна

№17 від 01.11.2017 р., укладеного між Фастівською міською радою та Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області»;

– № 34  «Про визначення одержувача бюджетних коштів по Програмі фінансової підтримки приміських залізничних перевезень на 2021 рік».

1. Доповнити порядок денний ХІ-ї (11-ї) сесії Фастівської міської ради шляхом включення додаткових питань №№ 39-43:

1. Про приватизацію об’єктів комунальної власності, а саме: будівлі колишньої лінійної амбулаторії та підсобної будівлі, що знаходяться за адресою: вул.Соборності, 9, м.Миронівка, Обухівський р-н, Київська обл.

1. Про надання повноважень аукціонній комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Фастівської міської ради щодо вчинення дій з метою продажу комунального майна, а саме: будівлі колишньої лінійної амбулаторії та підсобної будівлі, що знаходяться за адресою: вул.Соборності, 9, м.Миронівка, Обухівський р-н, Київська обл.

1. Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва 12-поверхового багатоквартирного житлового будинку на земельній ділянці по вул.Соборна, 44-А в м.Фастів, Київської області.

1. Про звернення Фастівської міської ради Фастівського району Київської області ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо недопущення підвищення тарифів для населення.

1. Про звернення Фастівської міської ради Фастівського району Київської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо необхідності передбачення у 2021 році допомоги громадам в умовах підвищення вартості енергоносіїв та поширення гострого інфекційного захворювання, спричиненого коронавірусною інфекцією (COVID-19).

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                           М.В.Нетяжук