Про внесення змін до видів економічної діяльності Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій»

• 16.09.2021

РІШЕННЯ

Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», національного класифікатора України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності», керуючись  ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до видів економічної діяльності Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» (ідентифікаційний код юридичної особи: 41972303, місцезнаходження юридичної особи: 08500, Київська область, місто Фастів, вулиця Нова, будинок 9), додавши до видів економічної діяльності, які зазначаються в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань наступний:

77.39 «Надання в оренду інших машин, устаткування та товарів, не віднесено до інших угрупувань.

1. Керівнику Фастівського Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» провести державну реєстрацію змін до відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                              М.В. Нетяжук