Про внесення змін до штатного розпису  ДЮСШ «Локомотив» відділу з питань фізичної культури  та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради.

• 30.12.2020

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№  41-ІV -VIIІ

від  23.12.2020 року

З метою впорядкування штату в ДЮСШ «Локомотив» відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради, враховуючи Закон України «Про фізичну культуру та спорт», керуючись ст..25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни з 01.01.2021 року до штатного розпису ДЮСШ «Локомотив» відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради по загальному фонду фінансування 4 штатні одиниці тренера викладача.
  2. Доручити відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради здійснити розрахунки щодо фінансування та оформити відповідну документацію згідно з чинним законодавством.
  3. Фінансовому управлінню міськвиконкому передбачити кошти з міського бюджету на фінансування 4 штатних одиниць.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, спорту, сім’ї та молоді, заступника міського голови з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                        М.В. Нетяжук