Про внесення змін до  штатного розпису  апарату Фастівської міської ради та її  виконавчого комітету

• 05.08.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   05.08.2021                                                                                                        № 227 од

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28.07.2021 року №783 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268»,  керуючись, п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Внести зміни  до  штатного розпису апарату Фастівської міської ради та її виконавчого комітету з 03.08.2021 року (додається).

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Додаток 1

Міський голова                                                               М.В. Нетяжук