Про внесення змін до розпорядження виконавчого комітету Фастівської міської ради № 36 од від 12.02.2020 р. «Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у місцевому бюджеті для надання одноразової матеріальної допомоги громадянам м. Фастова»

• 12.08.2020

Фастівська міська рада

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 12.08.2020                                                                                             № 207 од

м. Фастів

Про внесення змін до розпорядження виконавчого

комітету Фастівської міської ради № 36 од

від 12.02.2020 р. «Про затвердження

Порядку використання коштів  передбачених

у місцевому бюджеті для надання одноразової

матеріальної допомоги громадянам м. Фастова»

У зв`язку з кадровими змінами, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Внести зміни до п. 2 розпорядження виконавчого комітету Фастівської міської ради № 36 од від 12.02.2020 р. «Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у місцевому бюджеті для надання одноразової матеріальної допомоги громадянам міста Фастова» та викласти    п. 2 в наступній редакції:

«2. Для розгляду звернень з питань надання матеріальної допомоги, дотримання принципів прозорості, справедливості, обліку та підготовки пропозицій для прийняття остаточного рішення утворити робочу групу в  складі:

Тхоржевська Л. О.                –  керівник робочої групи, керуючий справами;

Давиденко О. П.                    –  заступник керівника робочої групи, заступник

міського голови;

Сологуб Т. В.                       –  секретар робочої групи, начальник відділу по

роботі із зверненнями громадян;

Членів робочої групи:

Ясінський С. А.                     –  секретар міської ради;

Парієнко І. В.                         –  головний спеціаліст відділу по роботі із

зверненнями громадян;

Папко О. С.                              – начальник управління соціального захисту

населення;

Бортовська Ж. П.                  –  директор Фастівського міського центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

Мельниченко А. В.               –  начальник  юридичного управління;

Рудяк Л. І.                              –  завідуючий  сектором демократичних

ініціатив;

Єриш Н. Л.                            –  начальник управління освіти;

Костюк І. М.                          –  завідуючий сектору охорони здоров’я;

Міхєєва О. О.                        –  начальник фінансово-господарського відділу,

головний бухгалтер.»

Міський  голова                                                                   М. В. Нетяжук