Про внесення змін до розпорядження від  08.07.2021 року  № 195од «Про  скликання  десятої  сесії  Фастівської  міської  ради  VІІІ  скликання»

• 04.08.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  04.08.2021 р.                                                                                                                                     №224 од

Про внесення змін до розпорядження

від  08.07.2021 року  № 195од

«Про  скликання  десятої  сесії

Фастівської  міської  ради

VІІІ  скликання»

Керуючись пунктами 8, 20 ч.4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни в п.1 розпорядження від 08.07.2021 року № 195од «Про скликання  десятої  сесії  Фастівської  міської  ради  VІІІ  скликання»:

1.1. Внести зміни до питання 5 порядку денного, виклавши його в наступній редакції: «Про створення інклюзивних класів (груп) для навчання дітей з особливими освітніми потребами та введення додаткових ставок асистента  вчителя   в закладах загальної середньої освіти  Фастівської міської територіальної громади».

1.2. Включити до порядку денного Х-ї (10-ї) сесії міської ради додаткові питання, а саме:

1. Про звернення депутатів Фастівської міської ради до Фастівської районної ради щодо виділення коштів для завершення реалізації проєкту «Реконструкція лікувального корпусу лікарні з добудовою приймального відділення Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради “Фастівська центральна районна лікарня”, вул. Льва Толстого № 17 в м. Фастів Київської області.
  2. Про надання згоди на облаштування щебеневої основи під футбольне поле розміром 42м х 22м на території Фастівського академічного ліцею № 9 за адресою: вул.Шевченка, буд.51, м.Фастів, Київської області у вигляді благодійної допомоги від благодійної організації «Благодійний фонд «Розвиток футболу Київщини».
  3. Про введення додаткових штатних одиниць працівників харчоблоку у Борівський академічний ліцей Фастівської міської ради.
  4. Про надання дозволу управлінню регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради на укладання договору фінансового лізингу для придбання транспортних засобів та навісного обладнання.
  5. Про надання дозволу Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» на укладання договорів фінансового лізингу для придбання транспортних засобів та навісного обладнання.
  6. Про прийняття в комунальну власністьФастівської міської територіальної громади товарно-матеріальних цінностей від компанії Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ.
  7. Про уповноваження міського голови на підписання договору про делегування повноважень на виконання бюджетної програми КПКВК 2751270 «Підтримка регіональної політики України».
  8. Про підписання Угоди про партнерство та співпрацю між муніципалітетом Одунпазарі/Ескішехір (Туреччина) та Фастівською міською територіальною громадою Фастівського району Київської області (Україна).
  9. Про надання в оренду Комунальному некомерційному підприємству Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» нежитлового приміщення за адресою: вулиця Театральна, 5, селище Борова, Фастівський район.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                                            М.В.Нетяжук