Про внесення змін до розпорядження міського голови № 50 од від 19.02.2020 року «Про утворення робочої групи з питань розробки основних положень та принципів громадського бюджету в місті Фастові»

ФАСІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Від   06.08.2020 р.                                              № 204 од

м. Фастів

Про внесення змін до розпорядження міського голови № 50 од

від 19.02.2020 року «Про утворення робочої групи

з питань розробки основних положень та принципів

громадського бюджету в місті Фастові»

У зв’язку із кадровими змінами апарату і структурного підрозділу виконавчого комітету Фастівської міської ради та відповідно до діючої міської Програми «Партиципаторне бюджетування (громадський бюджет) у м. Фастові 2020-2025 роки керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Внести зміни до розпорядження міського голови від 19.02.2020 року № 50 од «Про внесення змін до розпорядження міського голови №26 од від 03.02.2020 року «Про утворення робочої групи з питань розробки основних положень та принципів громадського бюджету в місті Фастові»», а саме:
  • ввести до складу робочої групи начальника управління економіки та міжнародного співробітництва – Форосенко Н.В.
  • вивести зі складу робочої групи Бабську Н.О.
  1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на міського голову.

В.о. міського голови                                                         О.Б. Зикова