Про внесення змін до розпорядження №240од від 12.07.2019р. «Про внесення змін до кошторису на 2019 рік виконавчого комітету Фастівської міської ради»

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  15/07/2019                                                                                 № 243 од

Про внесення змін до

розпорядження №240од від 12.07.2019р.

«Про внесення змін до кошторису на 2019 рік

виконавчого комітету Фастівської міської ради»

У зв’язку  з додатковим  надходженням  коштів,  відповідно  п.20 ч.4. ст. 42   Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Пункт 1 розпорядження від 12.07.2019р. №240од викласти в наступній редакції: «Внести зміни до кошторису доходів і видатків виконавчого комітету Фастівської міської ради за спеціальним фондом (03-інші джерела власних надходжень) за КПКВК 0213140 «Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей,що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян,які постраждали внаслідок Чорнобильської  катастрофи)» за кодом доходів 25020200 «Кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об’єктів нерухомого майна, що перебувають у приватній власності фізичних або юридичних осіб» :

КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм , не віднесені до заходів розвитку»- збільшити на 979893,56грн.»

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                            М.В.Нетяжук