Про внесення змін до рішення  міської ради №2-ІІ-VІІІ від 24.11.2020 року   «Про затвердження Положення про старосту Фастівської міської   територіальної  громади»

• 24.05.2021

Проєкт

Фастівська міська рада

Про внесення змін до рішення

міської ради №2-ІІ-VІІІ від 24.11.2020 року

«Про затвердження Положення про старосту Фастівської міської

територіальної  громади»

Враховуючи пропозицію міського голови Нетяжука М.В., керуючись ст. 25, п.5 ч.1 ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення міської ради №2-ІІ-VІІІ від 24.11.2020 року «Про затвердження Положення про старосту Фастівської міської територіальної  громади», доповнивши  пункт  6 підпунктом 6.8, виклавши його в наступній редакції:

«6.8. На період  тимчасової  відсутності  старости (відпустки, лікарняного та інше) виконання обов’язків  старости покладаються  на  посадову особу місцевого самоврядування  за розпорядженням міського голови».

1. Контроль за виконанням  даного рішення покласти на міського голову.

Міський голова                                                            М.В.Нетяжук