• 01.10.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

пл. Соборна, 1,  м.Фастів, Фастівський район,  Київська область, 08500, тел.: 6-02-16;  факс 6-31-00

№ 2-ХІІ-VIIІ

від  30.09.2021 року

Про внесення змін до рішення Фастівської  міської ради  № 16-ХІ-VІІІ

Відповідно до ст.ст. 104, 105, 110 Цивільного кодексу України,   ст.ст. 59, 78 Господарського кодексу України, керуючись Законами України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», ст.ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни в п.3 рішення міської ради № 16-ХІ-VІІІ від 16.09.2021року «Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський  Центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом приєднання до Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський  Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» та викласти його в новій редакції:

«3. Створити та затвердити склад комісії з реорганізації юридичної особи – Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський Центр первинної медико-санітарної допомоги»   (додаток ).

До комісії з реорганізації юридичної особи – Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» з моменту призначення переходять повноваження щодо управління справами зазначеної юридичної особи. Голова комісії та її члени представляють її у відносинах з третіми особами та виступають у суді від імені юридичної особи – Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Установити, що у разі відсутності голови комісії з реорганізації юридичної особи – Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» його обов’язки виконує заступник голови з реорганізації юридичної особи – Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський Центр первинної медико-санітарної допомоги».

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини.

Міський голова                                                                       М.В. Нетяжук

до рішення міської ради

№ 2-ХІІ-VIIІ

від  30.09.2021 року

СКЛАД

комісії з  реорганізації юридичної особи – Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Голова комісії:

Давиденко Олена Павлівна

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини.

Заступник голови  комісії:
Дубас Людмила Анатоліївна лікар-терапевт КНП ФМР «Фастівський міський Центр ПМСД».

Секретар комісії:

Костюк Інна Михайлівна начальник відділу з питань охорони здоров’я виконавчого комітету  Фастівської міської ради.

Члени комісії:

Головань Володимир Михайлович директор КНП ФМР «Фастівський Центр ПМСД».
_  Сідько Тамара Анатоліївна

головний бухгалтер КНП ФМР «Фастівський Центр ПМСД».
Курліковський Василь Васильович директор КНП ФМР «Фастівський міський Центр ПМСД».
Гула Оксана Федорівна

головний бухгалтер КНП ФМР «Фастівський міський Центр ПМСД»
Пеньківська Ірина Вікторівна завідувач сектору раціонального використання майна виконавчого комітету Фастівської міської ради.
Свириденко Наталія Олександрівна

начальник відділу   внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого комітету  Фастівської міської ради.
Мельниченко Анна Валеріївна

начальник юридичного управління виконавчого комітету  Фастівської міської ради.

Секретар міської ради                                                                        Л.І.Рудяк