Про вхід Фастівської міської ради до складу засновників комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня»

• 30.12.2020

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 1-V-VIIІ

від  28.12.2020 року

Про вхід Фастівської міської ради до складу засновників

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 року  807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 715-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Київської області», керуючись нормами Цивільного, Господарського кодексів України, законами України  «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Фастівської районної ради Київської області «Про вихід зі складу засновників комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня» № 04-02-VIII від 24.12.2020 р., рішення Фастівської міської ради про надання згоди про вхід до складу засновників комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня» № 38-III-VIIIвід 10.12.202 р.

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Увійти Фастівській міській раді до складу засновників комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня» (08520, Київська область, Фастівський район, смт. Борова, вул. Глібова, 3, код ЄДРПОУ 01994238) та прийняти права засновника.
  2. Прийняти безоплатно до комунальної власності Фастівської міської ради комунальне некомерційне підприємство Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня» та рухоме, нерухоме майно,основні засоби, фонди, матеріальні  цінності та  нематеріальні  активи  відповідно до вимог чинного законодавства.
  3. Створити та затвердити склад комісії з приймання-передачі комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня» до комунальної власності Фастівської міської ради (додаток 1).
  4. Комісії з приймання-передачі комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня» здійснити прийняття-передачу майна, прав та зобов’язань вищевказаного закладу до комунальної власності Фастівської міської ради.
  5. Змінити повне найменування юридичної особи комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня» на комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради «Фастівська центральна районна лікарня» (скорочене найменування юридичної особи: КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ») та затвердити нову редакцію Статуту (додаток 2).
  6. Встановити, що комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради «Фастівська центральна районна лікарня» є правонаступником усіх прав та обов’язків комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня».
  7. Закріпити за комунальним некомерційним підприємством Фастівської міської ради «Фастівська центральна районна лікарня» майно на праві оперативного управління.
  8. Керівнику комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська центральна районна лікарня» провести державну реєстрацію змін установчих документів в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  9. Встановити, що всі трудові договори, які були укладені із усіма, без винятку, працівниками вищевказаного комунального некомерційного підприємства, зазначених у цьому рішенні, продовжують свою дію на той же самий строк і на тих же умовах і після зміни засновника цього підприємства та його перейменування.
  10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді та заступника міського голови з гуманітарних питань.

Міський голова                                                               М.В. Нетяжук

до рішення міської ради

№ 1-V-VIIІ  від 28.12.2020 року

СКЛАД

комісії з приймання-передачі до комунальної власності Фастівської міської ради комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня»

Голова комісії:

Давиденко Олена Павлівна

заступник міського голови з гуманітарних питань

Секретар комісії:

Костюк Інна Михайлівна завідувач сектору охорони здоров’я виконавчого комітету  Фастівської міської ради

Члени комісії:

Сиваненко Анна Іванівна головний бухгалтер КНП ФРР «Фастівська ЦРЛ»(за згодою);

Слабошевська Олеся Петрівна

Герцун Андрій Васильович

заступник генерального директора з  економічної та фінансової роботи  КНП ФРР «Фастівська ЦРЛ» »(за згодою);

генеральний директор КНП ФРР «Фастівська ЦРЛ» »(за згодою) ;

Пеньківська Ірина Вікторівна

завідувач сектору раціонального використання майна виконавчого комітету Фастівської міської ради;

Рачок Оксана Василівна

Мельниченко Анна Валеріївна

Яременко Андрій Анатолійович

Воронов Сергій Вікторович

головний спеціаліст відділу   внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого комітету  Фастівської міської ради;

начальник юридичного управління виконавчого комітету  Фастівської міської ради;

депутат  Фастівської міської ради

( за  загодою)

депутат  Фастівської  міської

ради   (за згодою)