Про вхід Фастівської міської ради до складу засновників Фастівського районного еколого-етнографічного центру Фастівської районної ради Київської області

• 29.01.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Керуючись нормами Цивільного, Господарського кодексів України, законами України «Про освіту», «Про позашкільну  освіту»,«Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», рішення Фастівської районної ради восьмого скликання «Про вихід зі складу засновників комунальної організації (установи,закладу) Фастівського районного еколого-етнографічного центру Фастівської районної ради Київської області» від 24.12.2020 року №03-02-VIII,  ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Увійти Фастівській міській раді до складу засновників юридичної особи Фастівського районного еколого-етнографічного центру Фастівської районної ради Київської області (місцезнаходження: 08500 Київська обл. м. Фастів, вул. Суворова, будинок 1, код ЄДРПОУ 24221616) та прийняти права засновника.
  2. Прийняти безоплатно до комунальної власності Фастівської міської ради Фастівський районний еколого-етнографічний центр Фастівської районної ради Київської області та закріплене за ним майно, права та зобов’язання відповідно до вимог чинного законодавства.
  3. Змінити повне найменування юридичної особи Фастівського районного еколого-етнографічного центру Фастівської районної ради Київської області на Комунальний заклад Фастівської міської ради Київської області «Фастівський еколого-етнографічний центр» (скорочене найменування юридичної особи: КЗ ФМР ФЕЕЦ) та затвердити Статут (додається).
  4. Змінити місцезнаходження юридичної особи: 08500, Київська обл., місто Фастів, вул. Суворова, будинок 1 на 08500, Київська обл., місто Фастів, площа Соборна, будинок 1.

5.Змінити види економічної діяльності Комунального закладу Фастівської міської ради Київської області «Фастівський еколого-етнографічний центр» (код ЄДРПОУ 24221616,  місцезнаходження юридичної особи: 08500, Київська обл., місто Фастів, площа Соборна, будинок 1):

5.1.Вилучити:

80.21 «Позашкільна освіта»;

92.34.0  «Інша видовищно-розважальна діяльність»

5.2. Додати:

85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.», визначити його основним видом економічної діяльності.

1. Визначити управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради уповноваженим органом управління Комунальним закладом Фастівської міської ради Київської області «Фастівський еколого-етнографічний центр»
  2. Керівнику Комунального закладу Фастівської міської ради Київської області «Фастівський еколого-етнографічний центр» провести державну реєстрацію змін установчих документів в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

8 .Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову.

Міський голова                                                                          М.В. Нетяжук

№ 39 – додаток