Про відзначення у Фастівській міській територіальній громаді Всеукраїнського дня бібліотек у 2021 році

• 29.09.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 27.09.2021                                                                                                                    № 295 од

Про відзначення у Фастівській

міській територіальній громаді

Всеукраїнського дня бібліотек

у 2021 році

Відповідно до Указу Президента України від 14.05.1998 № 471/98«Про встановлення Всеукраїнського дня бібліотек», Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020 №12-ІV-VIIІ, Програми соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020 року № 48 -ІV –VIIІ, Програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та  інших заходів у м. Фастів на 2018-2021 роки», затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 08.02.2018 № 16-ХХХVІІ-VІІ,з метою відзначення Всеукраїнського дня бібліотек у Фастівській міській територіальній громаді, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Управлінню культури, молоді та туризму:
  • організувати та провести урочисте вітання працівників бібліотек Фастівської міської територіальної громади в рамках проведення святкового концерту до Дня працівників освіти 30.09.2021 року о 14:00 у великій залі КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури»;
  • підготувати списки кандидатур на нагородження грамотами, подяками, матеріальним заохоченням від міського голови;
  • придбати квіти для вручення під час нагородження;
  • забезпечити участь представників бібліотек Фастівської міської територіальної громади у обласних заходах з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек;
  1. Відділу управління персоналом та фінансово-господарському відділу підготувати подяки з виплатою грошової винагороди працівникам бібліотек за поданням управління культури, молоді та туризму.
  2. Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням урочистого вітання працівників бібліотек, придбанням товарів і послуг оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282.
  3. Витрати, пов’язані з виплатою грошової винагороди, оплатити за рахунок цільового або загального фонду виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Ж. П. Швидку.

Міський  голова                                                                             М. В. Нетяжук