Про відзначення до Дня Незалежності України

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від    18.08.2020                                                              № 218 од

  

 Про відзначення  до

 Дня Незалежності України

 

         З нагоди відзначення Дня Незалежності України, за  активну життєву позицію, вагомий внесок  в патріотичне  виховання молоді міста,  враховуючи подання Фастівської міської організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій, Фастівської міської організації ветеранів України, керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

  1. Оголосити подяку  виконавчого комітету Фастівської міської ради з виплатою  матеріального  заохочення в   розмірі 621 грн. 12 коп. кожному, а саме:
  • Гуку Миколі Федоровичу – члену Фастівської  міської організації ветеранів України;
  • Абрамському Івану  Івановичу – члену Фастівської міської організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій;
  • Шестопал Антоніні Захарівні – матері загиблого учасника АТО.

 

  1. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальне заохочення  на загальну суму 1863  грн. 36 коп. за рахунок коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2020 рік», програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів на 2018-2021 роки».

 

Міський голова                                                             М.В.Нетяжук

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ