Про відзначення Дня підприємця

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 02.09.2021                                                                                     № 259 од

м. Фастів

Про відзначення Дня підприємця

З метою проведення урочистих заходів з нагоди святкування Дня підприємця та відзначення кращих суб’єктів підприємницької діяльності громади, відповідно до Указу Президента України від 05 жовтня 1998 року № 1110/98 «Про День підприємця», виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва Фастівської міської територіальної громади  на 2021 – 2024 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від  23.12.2020 року № 1-ІV –VIIІ, керуючись п. 20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити заходи з нагоди святкування Дня підприємця (додаток 1).
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                  М.В. Нетяжук

Додаток  1

до розпорядження міського  голови

від 02.09.2021 № 259од

З А Х О Д И

з нагоди святкування Дня підприємця

Назва заходу Дата,години,  місце проведення Відповідальний
Забезпечити приміщенням для проведення заходу (Фастівський державний краєзнавчий музей) 03.09.21 р.

15:00-18:00 год.

Савченко Н.М.

Дакал Т.А.

Сформувати список гостей, що підтвердили участь у заході з нагоди святкування Дня підприємця до 03.09.21 р. Зикова О.Б.

Мачтакова А.М.

Організувати та забезпечити зустріч гостей по їх приїзду 03.09.21 р.

14:45-15:00год.

Зикова О.Б.

Мачтакова А.М.

Організувати та провести захід з нагоди святкування Дня підприємця із врученням грамот і

подарунків кращим суб’єктам підприємницької діяльності

03.09.21 р.

15:00 год.

Нетяжук М.В.

Зикова О.Б.

Мачтакова А.М.

Організувати та провести святковий концерт у Фастівському державному краєзнавчому музеї 03.09.21 р.

15:00 год.

Савченко Н.М.
Висвітлити у газеті Перемога та на офіційному сайті міської ради та її виконавчих органів привітання міського голови з Днем підприємця України до 03.09.21 р. Авксентюк Т.В.
Організувати

проведення кава-брейку

03.09.21 р. Зикова О.Б.

Мачтакова А.М.

Замовити виготовлення біг-борду та сіті-лайтів до 02.09.21 р. Форосенко Н.В.

Бруй Л.М.

Розмістити об’єкти зовнішньої реклами (біг-борд, сіті-лайти) до 02.09.21 р. Зикова О.Б.

Чемерський О.Ю.

Витрати пов’язані з організацією та проведенням заходів з нагоди святкування Дня підприємця, оплатити за рахунок цільового або загального фонду виконавчого комітету Фастівської міської ради. вересень-жовтень

2021 р.

Калакутська В.Є.