Про відзначення  76 –ї  річниці  Перемоги   над нацизмом  у  Другій світовій  війні

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  30.04.2021                                                                                                     №120 од

Про відзначення  76 –ї  річниці  Перемоги   над

нацизмом  у  Другій світовій  війні

З нагоди святкування 76- ї річниці  Перемоги  над нацизмом у Другій світовій  війні, за активну життєву позицію, керуючись ч.2  п.20  ч.4 ст. 42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Оголосити Подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради  члену Фастівської  міської організації ветеранів України, з  виплатою матеріального   заохочення  в розмірі 1242 грн.23 коп. кожному, а саме:

Грибу  Петру Володимировичу – *** ;

Даніловій Наталії Федорівні – ***;

Абрамському  Івану  Івановичу – ***;

Сальнікову Савелію Йосиповичу – ***;

Тимошенку Григорію Ісаковичу – ***;

Савченку Данилу Пилиповичу -***;

Старовойту  Миколі  Олександровичу – ***;

Каленському Євгену Миколайовичу – ***;

Шайді Михайлу Володимировичу – ***;

Уханову Георгію Степановичу – ***;

Устименку Михайлу Олексійовичу – ***;

Насонову  Івану Миколайовичу – ***;

Собіянському  Борису Андрійовичу  -***;

Ровінському  Петру Павловичу  –  ***;

Чабак Марії Антонівні – ***;

Жеребцову Євдокиму Андрійовичу – ***;

Лебідю Анатолію Кириловичу – ***;

Обухівській Катерині Сергіївні  – ***;

Піонтковському  Станіславу  Івановичу –  ***;

1. Начальнику  фінансово – господарського   відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити матеріальну винагороду на загальну суму 23602 грн. 37 коп. за рахунок  коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади  та  програм  «Соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік», «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

Міський голова                                                                                          М.В.Нетяжук