Про участь у обласному музично-пісенноговернісажу  «Червона калинонька»

• 06.10.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    30.09.2021                                                                                          №  305 од

Про участь у обласному

музично-пісенноговернісажу

«Червона калинонька»

З метою гідного представлення творчих колективів Фастівської міської територіальної громади у обласному музично-пісенному вернісажі «Червона калинонька», відповідно до Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020  №12-ІV-VIIІ, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Управлінню культури, молоді та туризму забезпечити участьвокальних колективів Фастівської міської територіальної громади у музично-пісенному вернісажі «Червона калинонька», який відбудеться 02.10.2021року в с. Веприк;
  1. Управлінню освіти забезпечити транспорт для перевезення творчих колективів Палацу культури для участі у музично-пісенному вернісажу «Червона калинонька», який відбудеться 02.10.2021 року в с. Веприк.
  2. Витрати, пов’язані з перевезенням творчих колективів Фастівської міської територіальної громади у обласних заходах з нагоди музично-пісенного вернісажу «Червона калинонька» оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської  ради по КЕКВ 2282 загального фонду бюджету.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського головиз питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питаньЖ. П. Швидку.

Міський  голова                                                                   М. В. Нетяжук