Про участь у конкурсі місцевих проектів«Наша громада» в рамках програми USAID « Децентралізація приносить кращі результати та  ефективність»

• 05.05.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   28.04.2021                                                                                                        № 119 од

Про участь у конкурсі місцевих

проектів«Наша громада» в рамках

програми USAID « Децентралізація

приносить кращі результати та

ефективність»

З метою  досягнення стабільного зростання життя населення Фастівської міської територіальної громади на основі збалансованого та узгодженого розвитку місцевої економіки,базованої на інноваціях,ощадливому ставленні до природного середовища, залучення  до ефективного менеджменту у поводженні з твердими побутовими відходами,мотивації до систематичного сортування сміття,акцентуючи увагу на переваги свідомого ставлення до охорони довкілля,керуючись п.20ч.4.ст.42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»,:

1. Взяти участь у конкурсі « Наша громада» у якості Учасника .
  2. Визначити, що Фастівська міська територіальна громада бере участь у конкурсі «Наша громада» з проектом «МОПС» ( Макулатура,Органіка,Пластик,Скло).
  3. Надати безумовну згоду щодо виконання Офіційних правил конкурсу « Наша громада» та взяти  зобов»язання щодо їх дотримання в подальшому.
  4. Уповноваженою особою представника Учасника конкурсу від Фастівської міської територіальної громади визначити керівника гуртка « Принципи учнівського самоврядування» Комунального закладу Фастівської міської ради « Центр Позашкільної роботи» Петренко Ірину Анатоліївну,яка має повноваження від громади в обсязі,передбаченому Офіційними правилами Конкурсу.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                        М.В.Нетяжук