Про створення тимчасової робочої групи по розгляду заяви щодо порушення правил добросусідства  за адресою: вул. Буцикова, 3 в м. Фастів

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 04.06.2021                                                                                № 150 од

Про створення тимчасової робочої групи

по розгляду заяви щодо порушення правил

добросусідства  за адресою:

вул. Буцикова, 3 в м. Фастів

Враховуючи заяву гр. Рутковського В.А. з приводу порушення правил добросусідства землекористувачем земельної ділянки  №3 на вулиці Буцикова в м. Фастів – гр. Халявінським В.А., у відповідності до ст.ст. 12, 103, 104 Земельного кодексу України, п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити тимчасову робочу групу по розгляду заяви громадянина Рутковського В.А. щодо порушення правил добросусідства суміжним землекористувачем за адресою: м. Фастів, вул. Буцикова, 3 та затвердити її склад згідно з додатком.
  2. Результати роботи тимчасової робочої групи оформити актом.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                            М.В. Нетяжук

міського голови

№_150 од_ від _04\.06.2021_

СКЛАД

тимчасової робочої групи по розгляду заяви щодо порушення правил добросусідства за адресою:

вул. Буцикова, 3 в м. Фастів

1. Зикова О.Б.  – голова тимчасової робочої групи, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
2. Ярмолюк А.А. – секретар тимчасової робочої групи, головний спеціаліст відділу з питань раціонального використання земель.
3. Бруй Л.М. – начальник відділу сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів.
4. Зінченко І.С. – начальник відділу з питань раціонального використання земель.
5. Кирсенко Н.Ю. – головний спеціаліст з питань екології відділу з питань енергозбереження, енергоефективності та екології.
6. Мосійчук Д.Л. – начальник відділу архітектурно-будівельного контролю.
7. Оберемок В.О. – депутат Фастівської міської ради, голова постійної комісії з питань земельних відносин та містобудування.
8. Перехрест К.П. – начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор.

Керуючий справами  (секретар)                                         Л.О.Тхоржевська

виконавчого комітету