Про створення робочої групи щодо проведення обстеження самовільно встановлених об’єктів зовнішньої реклами на території Фастівської міської територіальної громади

• 26.10.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 25.10.2021                                                                                  № 328 од

Про створення робочої групи щодо проведення

обстеження самовільно встановлених об’єктів

зовнішньої реклами на території

Фастівської міської територіальної громади

З метою значного підвищення рівня зовнішнього дизайну міського середовища, вулиць, площ та архітектурних ансамблів Фастівської міської територіальної громади, при розміщенні реклами, на підставі Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 р. №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 18.08.2021 р. № 412 «Про затвердження «Порядку видачі дозволу на розміщення об`єктів зовнішньої реклами на території Фастівської міської територіальної громади» Правил благоустрою на території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади, керуючись п.20 ч.4, ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити робочу групу щодо проведення обстеження самовільно встановлених об’єктів зовнішньої реклами на території Фастівської міської територіальної громади  (Додаток 1).       2. За результатами роботи робочої групи скласти акти обстеження самовільно встановлених об’єктів зовнішньої реклами на території Фастівської міської територіальної громади.      3.  Відділу сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів підготувати проект рішення про демонтаж самовільно встановлених об’єктів зовнішньої реклами на території Фастівської міської територіальної громади на засідання виконавчого комітету Фастівської міської ради.

1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В. А.

Міський голова                                                                                               М. В. Нетяжук

до розпорядження міського голови

від «_25_»10.2021 р. № 328 од

С К Л А Д

робочої групи

Голова комісії

Зикова Олена Борисівна             – перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Заступник голови комісії

Матвійчук Валентина             Адольфівна                                    – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ;

Секретар комісії

Мачтакова Анна Миколаївна       – головний спеціаліст відділу сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів;

Члени комісії
Бруй Лариса Максимівна             – начальник відділу сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів;

Зінченко Ірина Сергіївна              – начальник відділу з питань раціонального використання земель;

Куценко Володимир Вікторович – начальник управління регіонального розвитку житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського,  Мотовилівсько-Слобідського старостинських округів Фастівської міської територіальної громади.

Мельниченко Анна Валеріївна     – начальник юридичного управління;

Перехрест Ксенія Петрівна           – начальник відділу містобудування та архітектури,

головний архітектор;

Пархоменко Марія Василівна       –

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету

інспектор відділення по контролю за благоустроєм міста  КП ФМР «Фастів- благоустрій».

Л. О. Тхоржевська