• 26.04.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від     21.04.2021                                                                                                                                                                             № 114 од

Про створення робочої групи по

проведенню інвентаризації

з податку на нерухоме майно

відмінне від земельної ділянки

юридичних та фізичних осіб на території

Фастівської міської територіальної громади

(Фастівської  МТГ)

З метою наповнення бюджету  Фастівської МТГ з податку на нерухоме майно,  відмінне від земельної ділянки  та проведення інвентаризації об’єктів нерухомого майна фізичних та юридичних осіб на території Фастівської  МТГ,  відповідно до статті 266 Податкового кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»,  керуючись  пунктом 24 ч. 1 ст. 26 Закону  України “Про  місцеве самоврядування в Україні”:

1. Створити робочу групу з визначення об’єктів житлової та нежитлової нерухомості фізичних та юридичних осіб, які не сплачують податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки до бюджету громади у складі:

Зикова О.Б.

Цедзінська Л.В.

перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова робочої групи;начальник фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради, секретар робочої групи;
Сиваненко Г. П. голова постійної комісії Фастівської міської ради з питань бюджету, економіки та фінансів;
Оберемок В.О. голова постійної комісії Фастівської міської ради з питань земельних відносин та містобудування;
Федун О.О. голова постійної комісії Фастівської міської ради з питань підприємницької діяльності, інвестицій, міжнародних зв’язків, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі;
Алакоз А. головний державний ревізор-інспектор – Фастівського сектору податків і зборів з юридичних осіб (за згодою);
Перехрест К.П.

Зінченко І.С.

начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор;начальник відділу з питань раціонального використання земель.
  1. Визначити, що комісія у своїй роботі керується статтею 266 Податкового кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».
  2. Контроль та функції голови комісії покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                     М.В.Нетяжук