Про створення робочої групи для наповнення  Реєстру Фастівської міської територіальної громади

• 08.06.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   04.06.2021                                                                                                       № 151 од

Про створення робочої групи для наповнення

Реєстру Фастівської міської територіальної громади

Відповідно до статті 10 Закону України “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”, Порядку  передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру Постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 р. № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру» керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Створити робочу групу для наповнення Реєстру Фастівської міської територіальної громади та затвердити  її персональний склад   (додаток).
  2. Для наповнення Реєстру Фастівської міської територіальної громади адміністратору Реєстру надати доступ до нього членам робочої групи.
  3. У своїй роботі членам робочої групи керуватися  Постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 р. № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру» та Інструкцією користувача Автоматизованої системи «Реєстр територіальних громад»
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючу справами   (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради   Л.О.Тхоржевську

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

№ 151 од   від  04.06.2021

Склад

робочої групи для наповнення

Реєстру територіальної громади м.Фастів

Тхоржевська  Леся Олександрівна

керуюча справами   (секретар) виконавчого комітету Фастівської міської ради, голова робочої групи
Янковська Світлана Антонівна, начальник відділу ведення Єдиного демографічного реєстру населення , заступник голови робочої групи.

Члени робочої групи:
Шохалевич Олена Валентинівна

Наливайко Тетяна Федорівна

головний спеціаліст відділу ведення Єдиного демографічного реєстру населення;

начальник відділу організації надання адміністративних послуг;

Пазюк Юлія Олександрівна

Гуріна Світлана Святославівна      –

Поліщук Оксана Миколаївна     –

Штефюк Галина Іванівна    –

Йолохова Марія Володимирівна

Назаренко Анна Леонідівна    –

Литвиненко Світлана Миколаївна   –

Недзвецька Людмила Василівна

адміністратор відділу організації надання адміністративних послуг ;

Сташкевич Альона Анатоліївна головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців

Керуючий справами                                                                                Л. О. Тхоржевська