Про створення комісії з розслідування нещасного випадку невиробничого характеру

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  02.06.2021                                                                                                        №.148 од.

Про створення комісії

з розслідування нещасного

випадку невиробничого характеру

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 року

№ 270 «Про порядок розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого   характеру» та п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити комісію по розслідуванню нещасного випадку невиробничого характеру, який стався з головним спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї Папко Оленою Всеволодівною, в  складі згідно додатку 1.
  2. Комісії оформити матеріали розслідування нещасного випадку невиробничого характеру  відповідно до норм чинного законодавства України.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                          М.В. Нетяжук

Додаток 1 (148)