Про створення комісії щодо проведення перевірки стану режиму секретності у виконавчому комітеті Фастівської міської ради

• 21.01.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від   20.01.2021                                                                                            № 17од

Про створення комісії щодо проведення

перевірки стану режиму секретності у

виконавчому комітеті Фастівської

міської ради

У зв’язку з необхідністю подовження спеціального дозволу на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, відповідно до вимог ст.ст. 42, 43, 434 – 439 Порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах,  органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів  України від 18.12.2013 року № 939, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити комісію щодо проведення перевірки стану режиму секретності у виконавчому комітеті Фастівської міської ради у складі:

Голова комісії:   – Рудяк Т.Я.                     – заступник міського голови з питань капітального будівництва

Члени комісії:    – Долгій С.О.                – завідуючий сектором з питань НС, ЦЗН

– Тягун О.М.                  – завідуючий сектором з питань

мобілізаційної  роботи, відповідальний РСО

1. Комісії у термін з 25 по 28 січня 2021 року провести перевірку стану режиму секретності у виконавчому комітеті Фастівської міської ради, скласти акт та надати на затвердження до 29 січня 2021р.
  2. Розпорядження довести до працівників виконавчого комітету Фастівської міської ради у частині, що стосується.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                      М.В.Нетяжук