Про скликання шостої позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

м. Фастів

16.01.2021                                                                                     № 9од

Про скликання шостої

позачергової сесії  Фастівської

міської ради VІІІ скликання

Керуючись п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 5 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати шосту позачергову сесію Фастівської міської ради VІІІ скликання 18  січня   2020 року о  13.00  в актовій залі адмінбудинку рад з наступним порядком денним:

• Про звернення депутатів Фастівської міської ради VIІI скликання до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, Народного депутата України Дунди О.А. щодо необґрунтованого збільшення вартості енергоносіїв та необхідності збільшення видатків бюджету на субсидії та пільги.
  • Про внесення змін до рішення міської ради №5-ІІ-VІІІ від 24.11.2020 року «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих  органів».
  • Про затвердження Положення про місцеву пожежну команду Управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського,  Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів.
  • Р і з н е.
  1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання шостої  позачергової  сесії  Фастівської  міської  ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук