Про скликання дванадцятої  позачергової сесії  Фастівської міської ради  VІІІ скликання

• 29.09.2021

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

м. Фастів

Від  29.09.2021                                                                              № 303 од

Про скликання дванадцятої

позачергової сесії  Фастівської

міської ради  VІІІ скликання

Керуючись п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 5 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати дванадцяту позачергову сесію Фастівської міської ради VІІІ скликання 30 вересня  2021 року о  16.00 в актовій залі адмінбудинку рад з наступним порядком денним:
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Фастівської міської ради №32-ХІ-VІІІ від 16.09.2021 року «Про припинення діяльності Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради».
  • Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради № 16-ХІ-VІІІ від 16.09.2021 року «Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом приєднання до Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги».
  • Р і з н е.
  1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання дванадцятої  позачергової  сесії  Фастівської  міської  ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук