Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку Степаненка Сергія Миколайовича по вул. ***

• 23.10.2021

Від   19.10.2021                                       №494

Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого

майна – житловому будинку Степаненка Сергія

Миколайовича по вул. ***

На виконання статей 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 7 липня 2021 р. № 690 «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна», на підставі заяви Степаненка С.М. щодо присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку, що утворюється в результаті поділу нерухомого майна (договір про поділ житлового будинку з надвірними будівлями, що є спільною частковою власністю від 03.09.2021 р., зареєстровано в реєстрі за №2178) та пакету документів (Свідоцтво про право на спадщину за заповітом від 06.12.2002 р., зареєстровано в реєстрі за №2179; Витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 24.09.2018 р., реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1650459132112) по вул.***, керуючись ст.ст.30, 37, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Присвоїти адресу об’єкту нерухомого майна – житловому будинку, що належить Степаненку Сергію Миколайовичу: ***
  2. Зобов`язати Степаненка С.М. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на об’єкт нерухомого майна – житловий будинку по вул.***
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук