Про присвоєння адрес частинам житлового будинку Обертаса Вячеслава Миколайовича та Обертаса Олександра Миколайовича

• 22.10.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від   16.10.2020                                                                                                   № 481

Про присвоєння адрес частинам житлового

будинку Обертаса Вячеслава Миколайовича та

Обертаса Олександра Миколайовича

по пров. Польовий, 1/1 та пров. Польовий, 1/2

в м. Фастів

Розглянувши звернення Обертас В.М. та Обертас О.М. про присвоєння адрес належним їм частинам житлового будинку по пров. Польовий, 1 в м. Фастів (реєстраційний номер декларації про готовність до експлуатації об’єкта КС101200925151, договір дарування житлового будинку від 28.11.2017 р., зареєстрований в реєстрі за №105) у зв’язку з впорядкуванням нумерації по провулку, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адреси частинам житлового будинку, що належать:
  • Обертас Вячеславу Миколайовичу – пров. Польовий, 1/1, м. Фастів;
  • Обертас Олександру Миколайовичу – пров. Польовий, 1/2, м. Фастів.

1. Зобов`язати Обертас В.М. та Обертас О.М. внести зміни до інвентаризаційних документів на частини домоволодіння по пров. Польовий, 1/1 та пров. Польовий, 1/2 в м.Фастів для подальшого використання при заключенні договорів на постачання комунальних послуг.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Нетяжука М.В.

Міський голова                                                                                        М.В.Нетяжук