Про  проведення  відкритого  конкурсу  на  кращу проектну пропозицію по спорудженню пам’ятника Героям Небесної Сотні

• 02.05.2019

Виконавчий комітет Фастівської міської ради з метою увічнення доленосних подій новітньої історії України, пов’язаних із героїчною боротьбою українських громадян за права людини та встановлення народовладдя в державі, вшанування загиблих учасників акцій протесту в Україні, які відбулися протягом грудня 2013 – лютого 2014 років, оголошує відкритий  конкурс на кращу проектну пропозицію по спорудженню пам’ятника Героям Небесної Сотні на розі вулиці та провулку Андрія Саєнка в м. Фастів, який найбільш органічно буде вписуватися в архітектурно-ландшафтний ансамбль, підкреслювати гідне пошанування пам’яті загиблих на Майдані.

Строки проведення конкурсу:

• прийом заяв до 15 червня 2019 року;
  • проведення конкурсу до 15 липня 2019 року;
  • оголошення результатів конкурсу до 22 липня 2019 р.

Конкурсні матеріали повинні бути доставлені за адресою: м. Фастів, вул. Івана Ступака, 5-а, відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (04565) 6-11-81; та за посиланням: http://www.fastiv-rada.gov.ua/pro-provedennia-vidkrytoho-konkursu-na-krashchu-proektnu-propozytsiiu-po-sporudzhenniu-pam-iatnyka-heroiam-nebesnoi-sotni/