Про проведення у місті Фастові у 2020 році заходів до Дня пам’яті захисників України

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від       18.08.2020                                                                                                    №  216 од

Про проведення у місті Фастові у 2020 році

заходів до Дня пам’яті захисників України

Відповідно до Указу Президента України від 23.08.2019 № 621/2019 “Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України”, Розпорядження КМУ від 05 серпня 2020  №965-р “ Про заходи з відзначення у 2020 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України”,  Комплексної програми розвитку культури в місті Фастові на  2017–2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2016 № 12-XXII-VII, з метою вшанування українських військових та учасників добровольчих батальйонів, які поклали своє життя за свободу і незалежність Батьківщини, сприяння утвердженню патріотизму в суспільстві, виховання у молоді поваги до захисників України, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.      Затвердити план заходів з організації та проведення у місті Фастові у 2020 році Дня пам’яті захисників України,  які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України (додаток).

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко .

Міський голова                                                                             М. В. Нетяжук

№   216 од      від 18.08.2020

План заходів

№ п/п Назва заходу Дата Відповідальний
1. Організувати та провести:

–        меморіальний захід біля пам’ятного знаку Захисникам України (вул. Соборна) за участю представників міської влади, депутатів, учасників АТО, членів родин загиблих учасників АТО, громадськості та молоді.

28.08.2020

Давиденко О. П.

Савченко Н. М.

2. Підготувати звернення міського голови до жителів міста з нагоди 6-ї річниці Іловайської трагедії та Дня пам’яті захисників України,  які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, розмістити його у місцевих ЗМІ та на офіційному сайті міської ради. 27.08.2020 Авксентюк Т. В.

3. Рекомендувати:

– представником органів місцевого самоврядування, депутатам міської ради, громадським організаціям, керівникам підприємств, закладів усіх форм власності долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання з нагоди Дня пам’яті захисників України.

– органам державної влади, державних підприємств, установ та організацій приспустити Державні Прапори України.

29.08.2020 Давиденко О. П.

Ричажкова Л. Є.

Рудяк Л. М.

Алісєєснко Л. М.

Єриш Н. Л.

4. Придбати тематичні постери для розміщення на рекламних щитах міста. до 27.08.2020 Савченко Н. М.
5. Підготувати та направити листи до правоохоронних органів та повідомити КНП ФМР ФМЦ ПМСД

Забезпечення охорони громадського порядку та належного медичного нагляду під час меморіального заходу.

27.08.2020.

Тягун О. М.

Костюк І. М.

6. Запросити взяти участь у заході:

–        депутатів міської ради;

–        представників органів самоорганізації населення міста, громадських організацій, політичних партій;

–        учасників АТО, родини фастівчан, загиблих у зоні проведення АТО;

–         представників Фастівського козацького куреня Українського козацтва.

до 27.08.2020

Ричажкова Л. Є.

Рудяк Л. І.

Бортовська Ж. П.

Шаповал А. В.

7. Взяти участь у Всеукраїнському заході у                 м. Київ з нагоди Дня пам’яті захисників України. Сформувати делегацію для участі у заході, забезпечити перевезення за маршрутом Фастів-Київ-Фастів. 28.08.2020 Давиденко О. П.

Бобоха Т. Т.

Єриш Н. Л.

8. Забезпечити підключення звукової апаратури для проведення меморіального заходу біля пам’ятника Захисникам України до електричної мережі школи майстерності. 28.08.2020 Єриш Н. Л.
9. Запропонувати релігійним громадам провести молебні за Україну, загиблих активістів Майдану, героїв АТО та український народ під час служби Божої у церквах.

Запросити священиків на меморіальний захід.

28.08.2020 Савченко Н. М.
10. Провести роботи з благоустрою та прибирання прилеглої території  пам’ятного знаку Захисникам України та місць поховань захисників України,  які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та розмістити тематичні постери на рекламних щитах міста.

до 28.08.2020

Сидоренко В. В.
11. Придбати квіти для проведення меморіального заходу та для покладання до місць поховань фастівчан, що загинули захищаючи територіальну цілісність України у зоні проведення ООС. до 28.08.2020 Савченко Н. М.

12. Сприяти громадським об’єднанням в організації проведення меморіальних, урочистих, культурно-мистецьких, військово-просвітницьких та інших тематичних заходів, присвяченим вшануванню загиблих захисників України. Серпень-вересень, 2020 р. Савченко Н. М.

Єриш Н. Л.

13. Витрати пов’язані з проведенням заходів оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму по КЕКВ 2282. Серпень-вересень, 2020 р. Савченко Н. М.
14. Витрати пов’язані з перевезенням учасників Всеукраїнського заходу у м. Київ, оплатити за рахунок коштів загального фонду бюджету. Серпень-вересень, 2020 р. Єриш Н. Л.

Заступник міського голови                                                                    О. П. Давиденко