Про проведення у місті Фастові акції «З любов’ю до дітей»

• 04.09.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від       02.09.2020                                                                                                               № 226 од

Про проведення у місті Фастові

акції «З любов’ю до дітей»

Відповідно Комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей “Назустріч дітям” на 2018–2022 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2017 № 8-XXXV-VII, з метою забезпечення належної соціальної підтримки сімейних форм виховання для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, популяризації національних сімейних традицій та цінностей, надання адресної допомоги сім’ям з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”: 1.      Організувати та провести у місті Фастові акцію «З любов’ю до дітей» до Дня знань.2.      Забезпечити канцелярськими наборами та шкільним приладдям до Дня знань в рамках акції-дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, з числа прийомних дітей у прийомних сім’ях та дитячих будинків сімейного типу м.Фастів, дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів(додаток).3.      Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко.

Міський голова                                                                                              М. В. Нетяжук

Додаток до розпорядження №  226 од      від 02.09.2020

План заходів до Дня Знань

№ п/п Назва заходів Дата проведення Відповідальні
1. Організувати та провести благодійну акцію «З любов’ю до дітей» до Дня знань з дотриманням умов адаптивного карантину

через пандемію COVID 19 у м.Фастів.

Вересень2020р. Кущик Ю.М.
2. Забезпечити канцелярськими наборами та шкільним приладдям дітей, з сімей у складних життєвих обставинах,  з сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування , які функціонують на території міста Фастів, дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів відповідно списків.  Кущик Ю.М.Бортовська Ж. П.
3. Інформацію про заходи з нагоди Дня спільних дій  в інтересах дітей оприлюднити у місцевих ЗМІ, на офіційному сайті міської ради та сторінці у соцмережі Фейсбук. Серпень-вересень2020 р. Авксентюк Т. В.
4. Витрати, пов’язані з проведенням акції «З любов’ю до дітей» з нагоди Дня знань оплатити за рахунок коштів загального фонду, виділених Фастівському міському Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відповідно до Комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей “Назустріч дітям” на 2018–2022 роки. Серпень-вересень2020 р. Бортовська Ж. П.

Керуюча справами                 Л.О.Тхоржевська