Про проведення річної інвентаризації активів та зобов’язань

• 29.09.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   29.09.2021                                                                                                        № 300 од

Про проведення річної інвентаризації

активів та зобов’язань

Для забезпечення достовiрностi даних бухгалтерського облiку та фiнансової звiтностi , у зв’язку з підготовкою до складання та здавання річної фінансової звітності, відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.99р. № 996-ХІV (з відповідними змінами та доповненнями ), Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою КМУ від 28.02.2000 р. № 419(з відповідними змінами та доповненнями ), Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014р. №879(з відповідними змінами та доповненнями ), Наказу Міністерства фінансів України від 17.06.15 №572 «Про затвердження типових форм для відображення бюджетними установами результатів інвентаризації» (з відповідними змінами та доповненнями ) , керуючись  п.20 ч.4. ст. 42   Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні:

1. Розпочати проведення інвентаризації з 01.10.2021р. для необоротних активів, запасів, дебіторської та кредиторської заборгованостей, грошових коштів, матеріальних цінностей, які були передані на відповідальне зберігання Київською обласною державною адміністрацією .
  2. Створити інвентаризаційну комісію виконавчого комітету Фастівської міської ради в складі:

Голова комісії:

Тхоржевська Л.О. – керуючий справами (секретарь) виконавчого комітету Фастівської міської ради;

Члени комісії:

Міхеєва О.О. – начальник фінансово-господарського відділу-головний бухгалтер виконавчого комітету Фастівської міської ради;

Трибель А.Ю.-  головний спеціаліст відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення виконавчого комітету Фастівської міської ради;

Посудієвська Л.М.- головний спеціаліст –бухгалтер  фінансово-господарського відділу виконавчого комітету Фастівської міської ради;

Калакутська В.Є.- головний спеціаліст -бухгалтер  фінансово-господарського відділу виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Сташкевич А.А.-виконуючий обов’язки начальника відділу ведення  Державного реєстру виборців (в частині переданих на відповідальне зберігання Київською обласною державною адміністрацією матеріальних цінностей).

1. Інвентаризацію провести у присутності матеріально відповідальних осіб:

Остапчука Ю.В.- начальника відділу господарського забезпечення виконавчого комітету Фастівської міської ради;

Долгого С.О.- начальника сектора з питань надзвичайних ситуацій,цивільного захисту населення;

Васильєвої Л.В.-головного спеціаліста –бухгалтера  фінансово-господарського відділу виконавчого комітету Фастівської міської ради;

Ковальова М.О.- начальника відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення виконавчого комітету Фастівської міської ради.

1. Заборонити проведення інвентаризації в разі відсутності одного з членів інвентаризаційної комісії.

5.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради Тхоржевську Л.О.

Міський голова                                                                  М.В. Нетяжук