Про проведення обстеження інженерних мереж водопостачання та водовідведення підвального приміщення адміністративної будівлі

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від     13.01.2021                                                                                                   № 6 од

м. Фастів

Про проведення обстеження інженерних

мереж водопостачання та водовідведення

підвального приміщення адміністративної будівлі

З метою забезпечення виконання будівельних робіт в приміщенні адміністративної будівлі за адресою: пл. Соборна, 1, м.Фастів, Київська обл. та надійної експлуатації інженерних мереж водопостачання та водовідведення, керуючись п.20,ч.4,ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівводоканал» провести обстеження інженерних мереж водопостачання та водовідведення в підвальному приміщенні адміністративної будівлі.

1. У разі виявлення технічних несправностей в інженерних мережах провести роботи по їх усуненню в термін до 20.01.2021 року

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук