Про проведення міських заходів до Дня працівників освіти

• 23.09.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   20.09.2021                                                                                                        № 289 од

Про проведення міських заходів

до Дня працівників освіти

З нагоди відзначення свята Дня працівника освіти та Всеукраїнського Дня дошкілля керуючись п.20 ч.4,ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою відзначення кращих працівників освіти, підняття престижності праці педагога та вихователя:

1. Управлінню освіти та управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради:
    • Провести заходи до Всеукраїнського Дня дошкілля;
    • Забезпечити організацію та проведення святкового концерту до Дня працівників освіти 30.09.2021 о 14.00 у великій залі КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури» за участю Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України;
    • Підготувати грамоти, подяки та матеріальне заохочення кращим представникам працівників освіти ;
    • Підготувати списки кандидатур на нагородження грамотами, подяками, матеріальним заохоченням від міського голови;
    • Замовити квіти для привітання нагороджуваних.
  2. Відділу управління персоналом підготувати розпорядження про нагородження представників освіти, грамотами, подяками та заохоченнями від міського голови.
  3. Витрати пов’язані з організацією та проведенням заходів з нагоди відзначення Дня працівників освіти Фастівської міської територіальної громади оплатити за рахунок коштів, виділених виконавчому комітету Фастівської міської ради по спеціальному або загальному фонду бюджету.
  4. Витрати пов’язані з організацією та проведенням заходів до Дня працівників освіти та до Всеукраїнського Дня дошкілля оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради по КПКВК 0611142 КЕКВ 2282

5.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Швидку Ж.П.

Міський голова                                                                            М.В.  Нетяжук