Про проведення круглого столу «Співпраця територіальних громад у напрямках цифровізації та залізничного сполучення»

• 08.09.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 07.09.2021                                                                                          № 265од

м. Фастів

Про проведення круглого столу

«Співпраця територіальних громад

у напрямках цифровізації та залізничного сполучення»

З метою проведення обговорення шляхів покращення залізничного сполучення та масштабування смарт рішень серед територіальних громад, за сприянням програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні», керуючись п. 20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити заходи з нагоди проведення круглого столу «Співпраця територіальних громад у напрямках цифровізації та залізничного сполучення» (додаток 1).
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                  М.В. Нетяжук

Додаток  1

до розпорядження міського  голови

від 07.09.2021 № 265од

З А Х О Д И

Назва заходу Дата,години,  місце проведення Відповідальний
Забезпечити приміщенням для проведення заходу (Фастівський міський палац культури) 07.09.21 р.

12:00-16:00 год.

Савченко Н.М.

Струтинська О.В.

Сформувати список учасників круглого столу та надіслати запрошення до 07.09.21 р. Зикова О.Б.

Рудяк Л.І.

Форосенко Н.В.

Приліпко І.А.

Скляр І. (за згодою)

Організувати та забезпечити зустріч учасників та провести їх реєстрацію 07.09.21 р.

12:00-13:30год.

Зикова О.Б.

Форосенко Н.В.

Шевчук В.І.

Приліпко І.А.

Організувати та провести захід з нагоди проведення круглого столу «Співпраця територіальних громад у напрямках цифровізації та залізничного сполучення» 07.09.21 р.

13:00 год.

Нетяжук М.В.

Зикова О.Б.

Рудяк Л.І.

Скляр І. (за згодою)

Забезпечити оргтехнікою для трансляції презентаційних матералів 07.09.21 р.

12:00-15:00год.

Ковальов М.О.
Висвітлити інформацію про захід на офіційному сайті міської ради та її виконавчих органів, соціальних мережах 07.09.21 р. Авксентюк Т.В.

Заступник міського голови                                              О.П.Давиденко

з питань діяльності виконавчих

органів ради, з питань медицини