Про право видачі довідок старостами Фастівської міської територіальної громади

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 18.01.2021                                                                                № 10 од

Про право видачі довідок

старостами Фастівської міської

територіальної громади

З метою отримання відомостей щодо землевласників та землекористувачів у межах Фастівської міської територіальної громади, ефективного управління земельними ресурсами, відповідно до п. 4.24 додатку до рішення Фастівської міської ради №2-II-VIII від 24.11.2020 року «Про затвердження Положення про старосту Фастівської міської територіальної громади», керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Надати право старостам Фастівської міської територіальної громади видавати довідку «Про наявність/відсутність земельних ділянок» в межах старостинського округу та затвердити її зразок згідно з додатком.
  2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                            М.В. Нетяжук

міського голови

№_10 од_ від _18.01.2021_

Довідка  №_______

про наявність/відсутність земельних ділянок

Видана гр. ___________________________ (прізвище, ім’я та по батькові), зареєстрованого за адресою ________________________ про те, що за ним згідно з погосподарською книгою (поземельною книгою) на території ____________________ старостинського округу обліковується земельна ділянка (земельні ділянки) за адресою ___________________________________________________ загальною площею  ________ га, з них:

• для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд площею _______ га;
  • для ведення особистого селянського господарства площею ______ га;
  • для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ______ га;
  • для ведення фермерського господарства площею ______ га;
  • для ведення садівництва площею _______ га;
  • для індивідуального дачного будівництва площею _____ га;
  • для будівництва індивідуальних гаражів площею _______ га.

Рішенням ________________________________ ради земельна ділянка у власність передавалася (не передавалася).

Підстава: Погосподарська  (поземельна)  книга   арк. ____   за ____ рік.

Староста ________________ старостинського округу    ________________  ПІП

Керуючий справами                                                               Л.О. Тхоржевська