Про поточний  ремонт пішохідної зони в сквері ім.Григоренка

• 01.11.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    29.10.2019                                                                                                                     №  357 од

Про поточний  ремонт

пішохідної зони в сквері

ім.Григоренка

З метою сприяння розвитку інфраструктури міста, відповідно до розділу «2.3.4-Архітектура та містобудування» Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Фастова на 2019р., керуючись п.20 ч. 4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Керівнику КП ФМР «Фастів-благоустрій» забезпечити виконання поточного ремонту елементів благоустрою, шляхом  укладання тротуарною плиткою доріжок у сквері ім.. Григоренка.

2.Контроль за виконанням  розпорядження покласти на першого заступника міського голови.

Міський  голова                                                                       М.В. Нетяжук