Про погодження видалення та омолоджувальне обрізання зелених насаджень на території м. Фастів

• 17.04.2024

Р І Ш Е Н Н Я

15.04.2024                                          м.Фастів                                            № 242

Про погодження видалення та
омолоджувальне обрізання
зелених насаджень на території м. Фастів

Враховуючи звернення від мешканців міста щодо видалення та проведення омолоджувального обрізання аварійно-небезпечних дерев з метою ліквідації аварійної ситуації на інженерних мережах, попередження потенційної загрози життю і здоров’ю людей, беручи до уваги незадовільний стан зелених насаджень згідно актів комісійного обстеження (сухостійність, дуплистість, трухлявість та пошкодження стовбурів, сухе гілля та ін.), відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1045 від 01.08.2006 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», керуючись підпунктом 7 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити перелік дерев, що підлягають видаленню та омолоджувальному обрізанню на території міста Фастів, згідно додатку.
  2. КП ФМР «Фастів-благоустрій» забезпечити проведення робіт із видалення, омолоджувального обрізання зелених насаджень на землях загального користування згідно актів №10, №11, №15 та №17.
  3. КП ФМР «Фастівська ЖЕК» забезпечити проведення робіт із видалення, омолоджувального обрізання зелених насаджень на прибудинковій території згідно актів №12, №13, №14 та №16.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                                                         Михайло НЕТЯЖУК

до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради

від 15.04.2024 №242

Перелік дерев, що підлягають видаленню та омолоджувальному обрізанню на території міста Фастів

№ акту

Адреса:

назва вулиці та номер будинку

Кількість дерев, що підлягають видаленню

Примітки

1. 10 вул. Івана Мазепи, №14 (землі загального користування) 3 Видалення:

–     абрикоса- 1 шт.;

–     акація – 1 шт.;

–     липа – 1шт.

2. 11 вул. Братів Сидоренків, №3/2 (землі загального користування) Омолоджувальне обрізання:

каштан – 1 шт.

3. 12 вул. Героїв Чорнобиля, №5 (прибудинкова територія) 1 Видалення:

вишня – 1 шт.

4. 13 вул. Садова, №10

(прибудинкова територія)

Омолоджувальне обрізання:

–       липа дрібнолиста – 7 шт.

5. 14 вул. Соборна, №56 (прибудинкова територія зі сторони зупинки) 6 Видалення:

–       абрикоса – 3 шт.;

–       слива – 1 шт.;

–       шовковиця – 2 шт.

слива – 1 шт.

6. 15 вул. Капітана Строкова, №33 (землі загального користування) 3 Видалення:

–       акація – 3 шт.

–       акація – 1 шт;

–       граб – 2 шт.

7. 16 вул. Заводська, №4 (прибудинкова територія зі сторони дороги) 4 Видалення:

–       абрикоса – 1 шт.;

–       берест – 1 шт.;

–       каштан – 1 шт.;

–       клен – 1 шт.

8. 17 площа Перемоги
(землі загального користування біля пам’ятника Захисникам України)