Про погодження встановлення меморіальної дошки на честь Очеретяного Володимира Анатолійовича на фасаді будинку по вул. Ярослава Мудрого, 39 в м. Фастів

• 23.10.2021

Від  19.10.2021                                        №499

Про погодження встановлення

меморіальної дошки на честь

Очеретяного Володимира Анатолійовича

на фасаді будинку по вул. Ярослава Мудрого, 39

в м. Фастів

Розглянувши звернення мешканця м. Фастів Волкова Ю.В., враховуючи великий внесок В.А.Очеретяного у захист територіальної цілісності й суверенітету України та самопожертву заради Батьківщини, керуючись п.п.5 п.б ст. 31, п.п.10 п.б ст. 32 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Надати дозвіл на встановлення меморіальної дошки на честь Очеретяного В.А. на фасаді багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Фастів, вул. Ярослава Мудрого, 39 із написом: «В цьому будинку проживав молодший сержант ОЧЕРЕТЯНИЙ Володимир Анатолійович (28.06.1977 – 04.04.2016). Загинув, захищаючи Незалежність України».
  2. Начальнику управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради включити відомості про меморіальну дошку до Реєстру пам’яток історії та культури, розташованих на території м. Фастів.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                               М.В.Нетяжук