Про погодження  Цільової комплексної програми «Охорона здоров’я населення Фастівської міської територіальної громади» на 2021-2023 роки

Київської обасті

РІШЕННЯ

Від   21.12.2020                                                                            №636

Про погодження  Цільової комплексної

програми «Охорона здоров’я населення

Фастівської міської територіальної громади»

на 2021-2023 роки

З метою реалізації в Фастівській міській територіальній громаді державної політики у сфері охорони здоров’я, відповідно до пп.1 п. а ст.27, пп.2 п. б ст.32, пп.1 п.2 ст.52  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , виконавчий комітет вирішив :

1. Погодити Цільову комплексну програму «Охорона здоров’я населення Фастівської міської територіальної громади» на 2021-2023 роки (додається).
  2. Дану Програму винести на затвердження на сесії  Фастівської міської ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                    М.В. Нетяжук