Про погодження планового контингенту учнів КЗ ФМР “Борівська школа мистецтв” на ІІ семестр 2020-2021 навчального року

• 13.01.2021

Від                                                   №

м. Фастів

Про погодження планового контингенту учнів

КЗ ФМР “Борівська школа мистецтв

на ІІ семестр 2020-2021 навчального року

Відповідно до Закону України “Про освіту”, Закону України “Про позашкільну освіту”, Положення про початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади системи Міністерства культури і мистецтв України, затвердженого наказом Міністерства культури і мистецтв України від 06.09.2001 року № 523, враховуючи рішення Фастівської міської ради від 24.11.2020 року  №46-ІІ-VІІІ «Про вхід Фастівської міської ради до складу засновників комунального закладу «Борівська школа мистецтв» Фастівської районної ради Київської області»,керуючись пп.1 п.а ст. 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Погодити плановий контингент учнів Комунального закладу Фастівської міської ради“Борівська школа мистецтв” на ІІ семестр 2020-2021навчального року у кількості 340осіб.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко.

Міський голова                                                                             М. В. Нетяжук