Про  погодження фінансового плану КП  ФМР «Фастівське БТІ»  на 2021 рік

Р І Ш Е Н Н Я

Від    15.01.2021                                                                   № 38

Про  погодження фінансового плану

КП  ФМР «Фастівське БТІ»

на 2021 рік

З метою підвищення ефективності управління підприємствами комунальної власності територіальної громади м.Фастів, діючи  у відповідності до рішення Фастівської міської ради №13-VIII-VII від 29.01.2016 року «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів»,  ст.78 Господарського кодексу України, керуючись пп.4 п. «а» статті 27, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  Фастівської міської ради вирішив:

1. Погодити фінансовий план КП ФМР «Фастівське БТІ» на   2021 рік.
  2. Відповідальність за виконанням даного рішення покласти на директора КП ФМР «Фастівське БТІ»
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови.

Міський голова                                                                М.В.Нетяжук

додаток бті