Про погодження фінансового плану КП  «Борівський ККП» на 2022 рік

• 23.12.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від 17.12.2021                                                                                      631

Про погодження фінансового плану

КП  «Борівський ККП» на 2022 рік

На виконання рішень виконавчого комітету Фастівської міської ради № 23 від 21.01.2016 року «Про погодження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств» та Фастівської міської ради №13-VIII-VII від 29.01.2016 року «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств», керуючись пп.4, п. «а», ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Погодити фінансовий план КП «Борівський ККП» на 2022 рік.
  2. Відповідальність за виконання рішення покласти на керівника КП «Борівський ККП».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови, з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

М. В. Нетяжук