Про початок опалювального сезону 2020/2021 року

• 22.10.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від 16.10.2020                                                                                             №  491

Про початок опалювального сезону

2020/2021 року

Розглянувши подання КП «Фастівтепломережа» про початок опалювального сезону 2020/2021 року, відповідно до Закону України «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630, пункту 9.7 ДБН В.2.5-39:2008 «Теплові мережі», пункту 4 розділу Х Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 року №620/387, пункту 7.9.4 «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж», затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 року №71, враховуючи прогнозовані  середньодобові показники зовнішнього повітря,  керуючись пп.1 п.а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради  вирішив:

1. Розпочати із 20 жовтня 2020 року опалювальний сезон по м. Фастів для всіх категорій споживачів.
  2. В.о.директора КП «Фастівтепломережа» Єзану А.М. – забезпечити подачу тепла об’єктам теплопостачання.
  3. В.о. директора КП ФМР «Фастівводоканал» Пархоменку В.О. забезпечити подачу холодної води для заповнення систем опалення відповідних об’єктів.
  4. Фастівському РП ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» забезпечити подачу електроенергії на об’єкти виробництва, транспортування та постачання теплової енергії.
  5. Старшому інженеру із експлуатаційної діяльності Васильківського відділення ПАТ «Київоблгаз»  Усатюку С.О.  забезпечити подачу природного газу на об’єкти виробництва теплової енергії, розташованих на території  м. Фастів.
  6. Начальнику управління освіти – Єриш Н.Л. забезпечити присутність відповідальних працівників, у шкільних та дошкільних закладах, під час запуску системи опалення.
  7. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Міський голова                                                                                               М.В.Нетяжук