Про перемоги та досягнення зразкового ансамблю народного танцю «Унавушка»

• 03.04.2019

Не втомлюються прославляти Фастів творчі колективи міста! Зразковий ансамбль народного танцю «Унавушка» також може похизуватися низкою перемог та нагород!

Наприкінці минулого року колектив взяв участь у Всеукраїнському хореографічному фестивалі-конкурсі  для дітей та молоді “Галицькі фрески”. Танець “Козачок”  – змішана вікова категорія, “ Нові чобітки” – середня  вікова категорія та  “Ліричний”  – старша вікова категорія посіли перше місце.

Вже цього року відбувся  I Всеукраїнський дитячо-юнацький співочо-хореографічний конкурс-фестиваль «Родина» ім. Назарія Яремчука за  підтримки департаменту культури м. Киева. Журі високо оцінили майстерність виконавців Зразкового ансамблю народного танцю “Унавушка”.

У номінації  середня змішана народна хореографія композиція “Козачок” отримала перше місце.

А в третій віковій категорії народної хореографії з композицією “Український дівочий ”  – друге місце.

Оцінювали конкурс високоповажне журі: голова журі з хореографії народний артист України Григорій Чапкіс та народні артисти України Дмитро та Назарій Яремчуки.

Від організаторів I Всеукраїнського дитячо-юнацького співочо-хореографічного конкурсу-фестивалю керівник Доброштан Тетяна Андріївна та балетмейстер Сарапіна Ірина Олександрівна були нагородженні іменними подяками за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток культури, збереження національних традицій, результативність та високі досягнення в роботі.

Ми дякуємо Вам за роботу! Пишаємось!