• 22.10.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від 16.10.2020                                                                                     №498

Про передачу рухомого майна Комунального некомерційного

«Фастівська центральна районна лікарня»

З метою своєчасної діагностики, лікування  та недопущення поширення гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненою коронавірусом  SARS-CoV-2,  враховуючи рішення сесії Фастівської міської ради від 03.05.2018р. №25-ХL-VII «Про делегування повноважень міської ради виконавчому комітету Фастівської міської ради, щодо передачі рухомого майна комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» в користування», п.2.2 протоколу позачергового засідання міської постійної комісії з питань ТЕБ та НС від 21.09.2020р. № 22, рішення сесії міської ради  від 21.09.2020р. № 1- LХХХ-VІІ   про виділення  Комунальному некомерційному  підприємству Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» 4000000,00 грн. для придбання медичного та лабораторного обладнання з подальшою передачею у безоплатне користування (позичку) Комунальному  некомерційному  підприємству Фастівської районної ради  «Фастівська центральна районна лікарня», діючи у відповідності ст. 827-829 Цивільного кодексу України, п.п.1.а. ст.29, ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Передати рухоме майно Комунального некомерційного підприємства  Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» у безоплатне користування (позичку) строком на один рік Комунальному  некомерційному  підприємству Фастівської районної ради  «Фастівська центральна районна лікарня» згідно Переліку, визначеного Додатком 1.
  2. Комунальному некомерційному підприємству Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» та Комунальному некомерційному  підприємству Фастівської районної ради  «Фастівська центральна районна лікарня»  укласти договір безоплатного користування (позички), зазначеного у Переліку, визначеного Додатком 1, копію договору та акту приймання-передачі надати до виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови

Давиденко О.П.

Міський голова                                                                                               М.В.Нетяжук

до рішення виконавчого комітету