Про організацію та проведення Всеукраїнського літературно-мистецького фестивалю «Палієва осінь»

• 20.09.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 20.09.2021                                                                                                                     № 287од

Про організацію та проведення

Всеукраїнського

літературно-мистецького

фестивалю «Палієва осінь»

З метою підтримки розвитку літературного мистецтва та громадської ініціативи, відповідно до Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020 №12-ІV-VIIІ, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити  склад  організаційного  комітету  з  організації та проведення Всеукраїнського літературно-мистецького фестивалю «Палієва осінь»  (додаток 1).
  2. Затвердити план заходів з організації та проведення Всеукраїнського літературно-мистецького фестивалю «Палієва осінь»  (додаток 2).
  3. Контроль  за  виконанням  розпорядження  покласти на заступника міського голови       з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Швидку Ж. П.

Міський голова                                                                             М. В. Нетяжук

Додаток  1

до  розпорядження

№ 287од від 20.09.2021

С К Л А Д

організаційного комітету з організації та проведення Всеукраїнського

літературно-мистецького фестивалю «Палієва осінь»

у Фастівській міській територіальній громаді

Нетяжук Михайло Володимирович –  міський голова, голова оргкомітету
Швидка Жанна Петрівна –  заступник міського голови з питань діяльності

виконавчих органів ради,  з гуманітарних питань,

заступник голови оргкомітету

Члени оргкомітету
Авксентюк Тетяна Володимирівна – начальник відділу з питань інформаційного

забезпечення та по роботі зі ЗМІ

Єриш Наталія Леонідівна –  начальник управління освіти

Куценко Володимир Вікторович –  начальник управління регіонального

розвитку і житлово-комунального

господарства Борівського, Оленівського,

Мотовилівського,Мотовилівськослобідського

старостинських округів Фастівської міської ради

Костюк Інна Михайлівна –  начальник відділу з питань охорони здоров’я

Ракова Олена Сергіївна –  редактор ТОВ «Редакція журналу «Наш Городок»»

(за згодою)

Рудяк Людмила Іванівна –  секретар міської ради

Савченко Наталія Миколаївна –  начальник управління культури, молоді та туризму

Тхоржевська Леся Олександрівна –  керуючий справами (секретар) виконкому

Тягун Олександр Миколайович –  завідувач сектором з питань мобілізаційної роботи

Шамрай Роман Михайлович –  начальник Фастівського районного управління

поліції (за згодою)

Керуюча справами (секретар)

виконавчого комітету Фастівської міської ради                             Л. О. Тхоржевська

до  розпорядження

№ 287од від 20.09.2021

ПЛАН ЗАХОДІВ

з організації та проведення Всеукраїнського літературно-мистецького

фестивалю «Палієва осінь»

у Фастівській міській територіальній громаді

Назва заходу             Дата Відповідальний
1. Провести засідання організаційного комітету. Вересень,

2021 р.

Нетяжук М. В.

Швидка Ж. П.

2. Оприлюднити у місцевих ЗМІ та на сайті міської ради інформацію про проведення Всеукраїнського літературно-мистецького фестивалю «Палієва осінь»

До 24.09.21 Авксентюк Т. В.
3. Організувати та провести Всеукраїнський літературно-мистецький фестиваль «Палієва осінь» у КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури» та КЗ ФМР «Фастівський міський молодіжний центр»

25.09.21

Швидка Ж. П.

Савченко Н. М.

4. Надати приміщення КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури» та КЗ ФМР «Фастівський міський молодіжний центр» для проведення фестивалю

25.09.21 Швидка Ж. П.

Савченко Н. М.

5. Провести організаційні заходи з підготовки до проведення Всеукраїнського літературно-мистецького фестивалю «Палієва осінь»:

–         замовити футболки для волонтерів і організаторів;

–         придбати сувенірну продукцію для вручення під час заходів;

–         замовити виготовлення поліграфічної продукції для проведення заходів (борди, банери, афіші, тощо);

–         замовити послуги по організації виступів професійних артистів під час проведення фестивалю;

–         замовити освітні послуги з проведення лекцій для учасників заходу;

–         замовити послуги з виготовлення фотозони;

–         замовити готельні послуги та послуги з харчування для запрошених гостей.

До 20.09.21 Швидка Ж. П.

Савченко Н. М.

6. Забезпечити участь запрошених авторів, письменників та професійних артистів у заході 25.09.21 Куценко В. В.

7. Забезпечити участь учнівської молоді Фастівської міської територіальної громади у Всеукраїнському літературно-мистецькому фестивалі «Палієва осінь»

25.09.21 Єриш Н. Л.
8. Залучити до участі у заході учнів КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат» та ДПТНЗ “Фастівський ЦПТО”

25.09.21 Єриш Н. Л.
9. Запросити до участі у фестивалі авторів та письменників Фастівської міської територіальної громади

25.09.21 Савченко Н. М.
10. Розробити програму проведення заходу До 20.09.21 Савченко Н. М.

Куценко В. В.

11. Забезпечити громадський порядок та належний медичний нагляд під час проведення заходів у місцях проведення заходів.

Повідомити Фастівське районне управління поліції, Фастівського міжрайонного відділу ГУ СБУ у м. Києві та Київській області та КНП ФМР «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо запланованих заходів

25.09.21

До 20.09.21

Шамрай Р. М.