Про оптимізацію роботи інспекторів благоустрою

• 02.09.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  31.08.2021                                                                                                                  №  257од

Про оптимізацію роботи

інспекторів благоустрою

З метою  забезпечення підвищення якості виконання поставлених завдань та оптимізації роботи інспекторів благоустрою у сфері з дотримання правил благоустрою у місті Фастові і недопущення дублювання даних функцій в комунальних підприємствах міста, керуючись п.20 ч. 4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Керівнику КП ФМР «Фастів благоустрій» спільно з керівником КП ФМР «Центр торгівлі та благоустрою» вжити заходи щодо оптимізації роботи інспекторів благоустрою.
  2. У встановленому порядку попередити працівників, яких стосується зазначені зміни, про їх можливе вивільнення та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.
  3. Керівникам КП ФМР «Фастів благоустрій» та КП ФМР «Центр торгівлі та благоустрою» внести зміни в штатний розпис, відповідно до даного розпорядження.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський  голова                                                                       М.В. Нетяжук