Про нагородження  до  Всеукраїнського дня бібліотек

• 29.09.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   28.09.2021                                                                                                       № 297 од

Про нагородження

до  Всеукраїнського дня бібліотек

В зв’язку з відзначенням Всеукраїнського дня бібліотек,  за  сумлінну працю,  відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків, керуючись п.20 ч.4 ст. 42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

1. Оголосити подяку  виконавчого комітету Фастівської міської ради з  виплатою  матеріального  заохочення в   розмірі 621 грн. 12 коп. кожному,  а саме:

Бондар Оксані Валентинівні –  інструктору КЗ ФМР «Фастівський територіальний центр культури та дозвілля» – ****;

Редчук Ірині Іванівні – бібліотекарю КЗ ФМР «Фастівської міської бібліотеки»  – ***;

Пипко Валентині Василівні – бібліотекарю  КЗ ФМР « Борівський центр культур та дозвілля» ***;

Проволовській Наталії Володимирівні – бібліотекарю Фастівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – центр військово-патріотичного виховання «Гарт» – ***.

1. Начальнику  фінансово – господарського   відділу – головному бухгалтеру Міхєєвій О.О., нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 2484 грн. 48 коп. за рахунок  коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади  та  програм  «Соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік», «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

Міський голова                                                         М.В. Нетяжук